درباره ما

درباره کولرگازی دات کام

"وب سایت کولرگازی ایران 12 ساله شد"

Kooler Gazi Iran

 


 TJM به عنوان نماینده چندین برند معتبر در تهران از سال 2003 میلادی، شروع به فروش، نصب و ارائه خدمات پس از فروش کولرهای گازی نموده است.

  TJM در سال 1382 (2003) تاسیس گردید.

اکنون پس از گذشت 11 سال، TJM با افتخار، بهترین و با کیفیت ترین سیستمهای تهویه مطبوع را به مشتریان عزیز ارائه می نماید. علاوه بر مشخصه کیفیت بالا، مواردی همچون کم مصرف بودن، طراحی بی نظیر، قیمت بسیار مناسب، خدمات پس از فروش به جهت مشتران محترم، از جمله مواردی است که همواره دغدغه اصلی این شرکت بوده است. 

TJM در سال 1382 تاسیس و به عنوان واحدی فعال و پیشرو در زمینه تهویه مطبوع، تجهیزات سرمایشی گرمایشی و کولرهای گازی همیشه مطرح بوده و در زمینه فروش و نصب کولرهای گازی بیشترین سهم را در زمینه راهنمایی به خریداران محترم داشته و خواهد داشت به طوریکه در این مجموعه هدف صرفا" فروش یک دستگاه کولرگازی نبوده و مهم دانسته که یک خریدار ابتدا از دستگاهی که تمایل به خریداری آن دارد آگاهی و شناخت کافی بدست آورد.

ما معتقدیم که قبل از خرید یک کولرگازی بایست به یکسری نکات فنی و تجاری توجه کرد از جمله رده انرژی و با ایجاد این وب سایت که دربرگیرنده مطالب فنی کامل به همراه تعرفه های نصب و خدمات و بعضا" قیمت دستگاهها می باشد سعی در رفع نیاز شما بازدیدکننده گرامی کرده ایم لذا خواهشمندیم قبل از هرگونه تماس تلفنی مطالب فنی و راهنماهای خرید یا نصب را کاملا" و با دقت مطالعه کرده و در صورت داشتن هرگونه سوال به خصوص موارد فنی از طریق ایمیل تماس گرفته و برای سهولت در کار شما یک فایل بنام فرم دریافت اطلاعات پایه در پایین صفحه قرار داده شده که با پرکردن و ضمیمه ایمیل کردن آن هم در وقت و هزینه شما صرفه جویی شده هم به شما کمک بهتری خواهد شد.

TJM خود نیز دارای قسمت فروش مستقل می باشد که به کلیه عزیزانی که مایل به خرید از این مجموعه هستند خدمت رسانی خواهد کرد، البته ما قادر به فروش در استانهای تهران و البرز هستیم بدون هیچ گونه محدودیت، و فقط به خارج از این محدوه راهنمایی و مشاوره فنی خواهیم رساند و یا در صورت دریافت سفارشات شرکتی و عمده پاسخگو خواهیم بود. لذا خواهشمندیم از دیگر شهرستانها برای تک فروشی تماس نگیرید.

از اینکه از سایت کولرگازی ایران  بازدید کرده و با صبروحوصله تمامی صفحات را مشاهده کرده کمال قدردانی و تشکررا داریم.

 
مارا از هرگونه نظر و خواسته ای از طریق ایمیل آگاه سازید.

KOOLERGAZI IRAN

کولرگازی دات کام