راهنمایی فنی قبل از بازدید

راهنمایی فنی قبل از بازدید (مشاوره کولرگازی)

 

        مشاوره فنی کولرگازی

  1. مشخصات متقاضی :

هر متقاضی درخواست کارشناسی (شخص حقیقی یا حقوقی) می بایست مشخصات کامل خود شامل نام و نام خانوادگی و یا نام شرکت، نشانی کامل پستی، تلفن ثابت و تلفن همراه، شماره فکس در صورت دارابودن و همین طور نشانی ایمیل را کامل و دقیق وارد نماید تا بتوان با شما ارتباط برقرارکرد.
کلیه موارد به جز ایمیل می بایست با فونت فارسی باشند.

  1. مشخصات ساختمان :

لطفا" مشخص بفرمایید که ساختمان شما در حال حاضر در چه مرحله ای می باشد: به اتمام رسیده و ساکن هستید؟ در حال ساخت است؟ و یا دیگر موارد


نوع کاربری ملکی برای ما مهم است پس مشخص نمایید که ملک مسکونی، تجاری و یا اداری و یا دیگر موارد است (کاربری ملک نقش مهمی در تعیین میزان برودت دارد)


نوع سیستمی سرمایشی که شما نیاز دارید را مشخص کنید، به طور مثال کولرگازی اسپلیت (دوتکه) نیاز است یا مدل پنجره ای و یا پرتابل؟ یا دیگر سیستمها؟
نوع سیستمی گرمایشی که شما نیاز دارید را مشخص کنید، به طور مثال پکیج آبگرم (دیواری یا زمینی) نیاز است؟ یا موتورخانه و دیگر موارد؟


تعداد دستگاه سرمایشی یا گرمایشی موردنیاز شما چقدراست؟


متراژ کل و متراژ هر واحد از ساختمان شما چقدر می باشد؟ لطفا" تفکیک شده بفرمایید که آپارتمان شما شامل چند اتاق خواب با ذکرمتراژ آن است و اینکه این واحد در طبقه چندم است؟


تعداد کل طبقات مجتمع چقدراست؟ آیا واحد شما دارای بالکن یا تراس است؟


کنتوربرق شما چند آمپر است؟ تک فاز یا سه فاز دارید با ذکر تعداد؟ اطلاعات کنتور در قبض برق موجود است


اگر ساختمان شما به اتمام رسیده و ساکن هستید آیا دارای شیشه دوجداره هستید؟ همچنین وسایل گرمازا مانند بخاری گازی و شومینه،لامپ های پرمصرف، کامپیوتر، اجاق گاز و غیره را ترجیحا" مشخص نمایید


اگر شما مارک خاصی مد نظرتان بوده یا سازنده دستگاه را از کشورخاصی در ذهن دارید با ذکر میزان بودجه اختصاص یافته برای این خریدتان را مشخص نمایید.


یادآور می شویم هر دستگاه قیمت مشخص در کل بازار ایران دارد پس اگر سوال می شود چقدربودجه برای این کار کنارگداشته اید برای این است که بتوان تصمیم گیری نمود چه مدلی مناسب شما است
اگر عکس یا نقشه ای از آن ساختمان دارید را ضمیمه فرم کرده و در قسمت توضیحات دیگر مواردی که در فرم مطرح نشده اما شما فکر می کنید به نظرکارشناس کمک می کند را بیان کنید.


توجه: فقط یکبار فرم را پر نموده و سپس منتظر دریافت پاسخ ما از طریق ایمیل خود باشید و چنانچه پاسخ را بعد از گذشت یک روز دریافت نکردید با ما تلفنی تماس بگیرید.

فرم های ناقص پرشده طبیعتا" قابل پاسخ نخواهد بود پس دقت لازم را مبذول بفرمایید
همچنین فقط از ساکنین استانهای تهران و البرز این فرم را پر و ارسال نمایند.

چنانچه شما در محدوده شهری تهران مایل به حضورکارشناس فنی ما هستید می بایست هزینه رفت و امد کارشناس را پرداخت نمایید. اما اگر کمی وقت بگذارید و فرم را کامل و دقیق پرنمایید نیاز به کارشناسی حضوری نبوده یا حداقل حال می توانید نسبت به خرید تصمیم قاطع گرفته و در پایان پس از این مرحله برای اطلاع قطعی و خرید درخواست کارشناسی حضوری کنید.

نظرات و انتقادات سازنده شما دوست عزیز کمک زیادی به بهتر شدن خدمات ما خواهد کرد.