اسپلیت مرکزی وب سایت تخصصی و کامل کولر گازی ایران VRV-VRF
فهرست اصلی
~ تی جی ام : کولرهای گازی اسپلیت و پنجره ای و پرتابل،مینی چیلر و فن کوئل، پکیج آبگرم و پرده هوا

کولر گازی

VRV / VRF Digital Scroll Multi Split Units

اسپلیت مرکزی دیجیتالی یا وی آر اف/وی آر وی

ازظرفیت 30000 الی 640000 بی تی یو

فقط سرد یا سردوگرم

با قابلیت نصب تا 64 پانل داخلی به یونیت خارجی

اسپلیت مرکزی دیجیتال اکسوناسپلیت مرکزی دیجیتال اکسون

اسپلیتهای مرکزی (وی آر اف) که البته با فن آوری جدید (دیجیتال اسکرال) عرضه و نام گذاری شده اند به شما این امکان را داده که یک یونیت خارجی را به تا 64 یونیت داخلی در مدلهای مختلف وصل کرده، معمولا" دو کمپرسور و حتی بیشتر در آنها قرار دارد و بسته به نیاز مصرف کننده به تعداد یونیت داخلی ظرفیت دستگاه متغییر خواهد بود و می تواند از 10 تا 100 درصد ظرفیت زیر بار رود.

دامنه کارکرد بین 20 – در زمستان و 52+ در تابستان با کمپرسورفوق حاره ای (تروپیکال) بوده و همیشه فصول رطوبت را ثابت (50 درصد) نگه داشته و مصرف برق آن در حدود 50 الی 70 درصد کمتر و اشغال فضای بیرونی حدود 40 درصد کمتر خواهد بود.

لازم به ذکر است ظرفیت را تا 135 درصد می توان درنظر گرفت یعنی اگر یک کندانسور 100 هزار بی تی یو داریم می توانیم تا 135 هزار بی تی یو ظرفیت یونیت داخلی داشته باشیم.

همچنین طول لوله کشی در این مدلها افزایش یافته به طوری که اختلاف ارتفاع بین کندانسور (یونیت خارجی) و پایین ترین یونیت داخلی بین 50 تا 110 متر می تواند باشد و طول لوله کشی از کندانسور تا دورترین یونیت داخلی تا 150 متر در نظر گرفته شده که این خود انقلابی در صنعت تهویه مطبوع مرکزی است.کنترل مجموعه پانلها می تواند با یک کنترل مرکزی یا هرکدام مستقل صورت گیرد و از طریق نرم افزار خاص و کنترل مرکزی می تواند به شبکه اینترنت وصل شود و هدایت گردد. همچنین متراژکل لوله کشی تا 1000متر می تواند باشد.

تعداد 16 یونیت خارجی به صورت مدولار قابل سری شدن داشته که با احتساب 64 پانل داخلی برای هر کدام در مجموع تعداد 1024 یونیت داخلی به هم متصل شده و توسط یک کنترل مرکزی هدایت می شوند.

کندانسور یا همان یونیت خارجی معمولا" ازظرفیت 30000 الی 320000 بی تی یو با گاز22 و از ظرفیت 50000 الی 640000 بی تی یو با گازجدید 410 تولید می گردد در نوع فقط سرمایش یا سرمایش گرمایش.

تعداد کمپرسوردر کندانسور متغییر و بسته به ظرفیت دستگاه است به طور مثال تا ظرفیت 70000 بی تی یو یک کمپرسور و بالاتر از آن بین 2 تا 8 کمپرسوردارند.

 

Digital Scroll Split::VRV/VRF

اسپلیت مرکزی دیجیتال اکسوناسپلیت مرکزی دیجیتال اکسون

اسپلیت مرکزی دیجیتال اکسوناسپلیت مرکزی دیجیتال اکسون

اسپلیت مرکزی دیجیتال اکسوناسپلیت مرکزی دیجیتال اکسون

اسپلیت مرکزی دیجیتال اکسون

VRF/VRV Split Systems :: Multi Digital Scroll Split

www.DigitalScroll.ir

ال جی اکسون گودمن دایکین
LG GoldIran ACSON GOODMAN DAIKIN

کولر گازیکولر گازیکولر گازیکولر گازیکولر گازیکولر گازیکولر گازیکولر گازیکولر گازیکولر گازی

 

کلیه حقوق این مجموعه نزد مرجع کامل کولرگازی ایران محفوظ می باشد.
Copyright © 2015 www.KoolerGazi.com All rights reserved.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: مرجع تاسیسات و تهویه مطبوع ایران